دوشنبه, ۲۵ تیر , ۱۴۰۳

Monday, 15 July , 2024

بافت قدیم دزفول به کابل خودنگهدار مجهز شد

سرپرست مدیریت توزیع برق دزفول گفت: شبکه برق بافت قدیم دزفول با صرف ۶ میلیارد ریال اعتبار به کابل خودنگهدار مجهز شد.

محسن پیام‌فر روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: بدلیل فرسودگی شبکه روشنایی بافت قدیم دزفول شاهد افت ولتاژ، نوسانات و سرقت سیم برق بودیم که از ابتدای امسال با هدف افزایش پایداری شبکه، رفع مشکلات امنیتی و قطعی برق، این شبکه به کابل خودنگهدار مجهز شد.

وی با بیان اینکه چهار هزار متر از شبکه بافت قدیم به کابل خودنگهدار مجهز شده است، گفت: بخشی از پایه‌های فرسوده این بافت با پایه بتنی تعویض شدند.

سرپرست مدیریت حوزه برق دزفول افزود: نیمه دوم پارسال نیز طرح اصلاح روشنایی بافت قدیم دزفول اجرا و بخش زیادی از روشنایی معابر بافت اصلاح شد.

وی بیان کرد: امسال نیز با هدف افزایش پایداری شبکه و اصلاح خطوط توزیع برق، عملیات تعویض چهار هزار متر شبکه سیمی به شبکه کابلی در کوچه استخر و نقاط اطراف آن اجرا و بهره برداری شد.
پیام‌فر از ادامه اجرای طرح جهادی اصلاح شبکه روشنایی در شهرهای صفی آباد، شمس آباد، امام، خیابان امام خمینی شمالی و خیابان ۴۵ متری حدفاصل خیابان روستا تا خیابان فردوسی دزفول خبر داد.

وی افزود: ۱۰۰ دستگاه چراغ و لامپ ۱۵۰ و ۷۰ وات در این مناطق نصب و بیش از ۱۵۰ دستگاه چراغ نیز با تعویض، تعمیر و شستشوی متعلقات روشنایی، بهسازی شد.
وی با اشاره به توسعه و تقویت شبکه توزیع برق در برخی نقاط شهری و روستایی بیان کرد: برای کاهش نوسانات، رفع افت ولتاژ و افزایش پایداری شبکه، چهار دستگاه ترانس در روستاهای مهاجرین، حسین کلولی و سبزآب و ۷۸۰ متر خط فشار ضعیف و متوسط در کوی حافظ نصب شد.
سرپرست مدیریت حوزه برق دزفول اعتبار طرح‌های اجرا شده را ۱۶ میلیارد ریال اعلام کرد.

۱۵۰ هزار مشترک برق در دزفول وجود دارد.

برچسب‌ها:

شعار سال 1401

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار