دوشنبه, ۲۵ تیر , ۱۴۰۳

Monday, 15 July , 2024

بوق کشتی‌ها در بندر خرمشهر طنین‌انداز شد

به منظور ارج نهادن به تلاش شبانه‌روزی کادر درمان کشور و گرامیداشت فعالیت اقتصادی در اوج گسترش بیماری کرونا بوق امید روز سه‌شنبه همزمان با بنادر سراسر کشور در بندرخرمشهر طنین انداز شد.

به منظور ارج نهادن به تلاش شبانه روزی کادر درمان کشور در مواجهه با ویروس کرونا بوق تمام کشتی‌ها و شناورهای مستقر در اسکله‌های بندر خرمشهر به صدا در آمد.

همچنین تعدادی از مدیران بندر خرمشهر با حضور بر روی عرشه کشتی‌ها، اسکله‌ها و ترمینال‌های تخلیه و بارگیری کالا در این بندر از ملوانان و فعالان حوزه دریایی و بندری که با پذیرش خطر در ایام تعطیلات ناشی از شیوع ویروس کرونا با فعالیت های شبانه روزی با جابجایی کالا مانع از تعطیلی تجارت صنعت دریایی کشور شدند با اهدا شاخه گل و شیرینی تقدیر بعمل آمد.

بندرخرمشهر با برخورداری از ۲۰ پست اسکله، ۲۳۰ هکتار وسعت، تجهیزات پیشرفته، قرار گرفتن در محدوده منطقه آزاد تجاری اروند، بهره مندی از سیستم حمل و نقل چند وجهی و اتصال به کریدور بندرامام خمینی(ره) از مهمترین بنادر کشور در حوزه خلیج فارس است و به دلیل موقعیت استراتژیک و نزدیکی به بازار پر مصرف کشورهای عراق و حوزه خلیج فارس، یکی از مهمترین بنادر تجاری کشور در زمینه صادرات به این کشورها است.

برچسب‌ها:

شعار سال 1401

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار