سه شنبه, ۲ مرداد , ۱۴۰۳

Tuesday, 23 July , 2024

نماینده ولی فقیه در خوزستان: ارتش تمام ظرفیت خود را برای مقابله با کرونا به کار گرفت

نماینده ولی فقیه در خوزستان با بیان اینکه ارتش در تمامی عرصه‌های انقلاب حضور فعال دارد، گفت: ارتش امسال باتوجه به لزوم حفظ سلامت مردم نوع خدمت خود را تغییر داد و از تمامی ظرفیت‌های خود برای مقابله با کرونا استفاده کرد.

حجت الاسلام والمسلمین سید محمد نبی موسوی فرد روز جمعه در آیین رژه خدمت به مناسبت گرامیداشت روز ارتش جمهوری اسلامی اظهار داشت: سال ۱۳۵۶ که انقلاب اسلامی به اوج خود رسیده بود اگر ارتش برابر ملت می ایستاد، پیروزی انقلاب سخت می‌شد و باید شهدای بیشتری در راه پیروزی انقلاب تقدیم می‌کردیم.

وی با اشاره به حضور موثر ارتش در هشت سال دفاع مقدس افزود: ارتش جمهوری اسلامی از مجموعه‌ای از انسان‌های مومن و وفادار تشکیل شد و در آن دوران در کنار مردم قرار گرفت.

نماینده ولی فقیه در خوزستان گفت: ارتش همزمان با شیوع ویروس کرونا در سطح کشور و استان در کنار سایر نیروهای مسلح در راستای خدمت به مردم تلاش کرد که شایسته تقدیر است.

وی افزود: ارتش همواره در تمام سختی‌ها در کنار مردم بود و خود را فدای ملت کرد و امروز نیز بر اساس نیاز جامعه مدل خدمت رسانی خود را تغییر داده است.

حجت الاسلام موسوی فرد تصریح کرد: ارتش از ابتدای شیوع ویروس کرونا در صحنه بوده و رژه شکوهمند امسال نیز در راستای خدمت و دفاع از ملت ایران اسلامی برگزار شد.

استاندار و نماینده ولی فقیه در خوزستان و امیر سرتیپ دوم حمزه بیدادی فرمانده قرارگاه منطقه ای ارتش در جنوب غرب در این رژه خدمت در جایگاه ویژه حضور داشتند.

با پیام تاریخی و حیات بخش امام خمینی (ره) در سال ۱۳۵۸ ارتش تولدی نو یافت و ۲۹ فروردین ماه در تاریخ ایران به نام روز ارتش جمهوری اسلامی نامگذاری شد.

برچسب‌ها:

شعار سال 1401

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار