دوشنبه, ۲۵ تیر , ۱۴۰۳

Monday, 15 July , 2024

قرارگاه شهید فرجوانی اهواز به یاری خانواده‌های آسیب دیده از کرونا شتافت

مسئول قرارگاه جهادی شهید فرجوانی اهواز گفت:خدمت‌رسانی به خانواده‌های آسیب دیده از ویروس کرونا در اولویت نخست این قرارگاه قرار دارد.

حجت الاسلام دانیال اریکه روز شنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا با اشاره به راه اندازی پویش مردمی “مواسات” و کمک مومنانه به نیازمندان و فقرا برای مشارکت مردمی در این طرح اظهار داشت:خانواده‌های ایتام و نیازمندان ، کارگران روزمزد بیکار شده و برخی بدهکاران حساب‌های دفتری در فروشگاه ها و مغازه‌های محل ، بخشی از جامعه هدف اجرای این اقدامات هستند.
وی ادامه داد:تعمیر و تهیه کولر برای خانوارهایی که مشکل سرمایشی در منازل خود دارند ،زوج های جوانی که برای آغاز زندگی به جهیزیه نیاز دارند و بیمارانی که در تامین هزینه دارو دچار مشکل شده‌اند از دیگر قشرهایی هستند که برای رفع مشکل آنان تلاش خواهد شد.
مسئول قرارگاه جهادی شهید فرجوانی اهواز با اشاره به اینکه این روزها با شیوع ویروس کرونا در ایران و سراسر جهان،شرایط زندگی متفاوت شده و در کنار لغو دید و بازدیدها ، شرایط سخت شبه قرنطینه ای از نظر روحی نیز فشارهایی را بر مردم وارد کرده است افزود:بخشی از جامعه با توجه به تعطیلی برخی مشاغل ضربه اقتصادی شدیدی را متحمل شدند که ضرورت دارد در آستانه ماه مبارک رمضان گام‌هایی برای رفع نیازآنان برداشت.
حجت الاسلام اریکه به ضرورت تحقق فرامین مقام معظم رهبری در راستای کمک جهادی به آسیب دیدگان از ویروی کرونا اظهار داشت:قرارگاه جهادی شهید فرجوانی در کنار مردم و خانواده‌های آسیب دیده خواهد بود و همه توان و بضاعت خود را برای تامین نیازهای آنان در این شرایط سخت به کار خواهد گرفت.
وی از عموم مردم نوع دوست خواست هدایای نقدی خود را به شماره کارت ۵۰۴۱۷۲۷۰۱۰۰۸۴۳۰۷ به نام قرارگاه جهادی شهید فرجوانی اهواز واریز کنند یا هدایای غیرنقدی خود را به دفتر هیات امنای مسجد حضرت جوادالائمه پادادشهر تحویل دهند.
به گزارش ایرنا موارد مثبت از بیماری کووید ۱۹ یا ویروس کرونا از اواخر بهمن پارسال در کشور مشاهده شد.
شیوع این ویروس بر بیشتر فعالیت‌های اقتصادی ، آموزشی ، اداری اجتماعی و فرهنگی خوزستان تاثیر بسیار بالایی گذاشته است.

تاکنون گروه‌های جهاد و داوطلب مردمی ، سپاه ، بسیج ، هلال احمر ، کمیته امداد و بهزیستی ، حوزه‌های علمیه و دانشجویان ، موکب های مردمی اربعین در خوزستان برای تهیه و تولید ملزومات بهداشتی از جمله ماسک ، دستکش ، مواد ضدعفونی کننده ، لباس‌ حفاظتی کادر درمانی(گان) و تهیه غذای گرم برای بیمارستان‌ها و مراکز قرنطینه اقدام‌های ارزنده‌ای انجام داده‌اند.

برچسب‌ها:

شعار سال 1401

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار