دوشنبه, ۲۵ تیر , ۱۴۰۳

Monday, 15 July , 2024

  • چهارشنبه / 22 آوریل 2020 / 12:21
  • سرویس: اخبار ویژه
  • کد خبر: 5290
  • خبرنگار : 104

۲ هزار و ۵۹۱ بسته معیشتی در ماهشهر توزیع شد

مسوول بسیج سازندگی ناحیه مقاومت بسیج ماهشهر گفت: ۲ هزار و ۵۹۱ بسته معیشتی با برگزاری مرحله اول رزمایش کمک مومنانه بین خانواده‌های آسیب دیده از بیماری کرونا در ماهشهر توزیع شد.

سروان هادی مقدم سه شنبه اظهار داشت:ارزش بسته‌های معیشتی کمک مومنانه در حدود هفت میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال است که به صورت مسجد محور، پایگاه محور و محله محور با حضور بسیجیان در مناطق محروم ماهشهر توزیع شد.

وی به اهدای چهار سری جهیزیه به ارزش ۴۰۰ میلیون ریال بین نیازمندان این شهرستان اشاره کرد و افزود:پویش بخشش بدهی فروشگاهی کسانی که تحت‌تاثیر ویروس کرونا توان پرداخت بدهی خود را از دست دادند از جمله اقدامات بسیج در مقابله با کرونا است.

سروان مقدم طرح ضدعفونی سطح شهرستان و بخصوص مناطق مثبت کرونا و راه‌اندازی کارگاه تولید گان ،ماسک و دستکش را از اقدام‌های بسیج بندرماهشهر پس از فراگیری کرونا اعلام کرد و افزود:نیروهای بسیج در طرح غربالگری، طرح مشاوران سلامت، ایست و کنترل سلامت و طرح فاصله‌ گذاری اجتماعی حضوری فعال دارند.

وی به شناسایی نیازمندان در سایت مهر کریمانه و ایجاد بانک آماری شهرستان اشاره کرد و اظهار داشت:در این سامانه مشخصات نیازمندان ثبت می‌شود.

موارد مثبت از بیماری کووید ۱۹ یا ویروس کرونا از اواخر بهمن پارسال در کشور مشاهده شد.شیوع این ویروس بر بیشتر فعالیت‌های اقتصادی، آموزشی، اداری اجتماعی و فرهنگی خوزستان تاثیر بسیار بالایی گذاشته است.ویروس کرونا یا کووید ۱۹ اواسط ماه دسامبر (۲۴ آذر۹۸) در شهر ووهان چین گزارش شد.

برچسب‌ها:

شعار سال 1401

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار