دوشنبه, ۲۵ تیر , ۱۴۰۳

Monday, 15 July , 2024

اختصاص ۱۰۰ هزار بسته معیشتی به خانواده‌های نیازمند خوزستان

مدیر کل کمیته امدادامام خمینی(ره) استان خوزستان گفت: با کمک نهادهای مختلف در تلاش هستیم که بتوانیم تعداد ۱۰۰ هزار بسته معیشتی تهیه و در سطح استان توزیع کنیم.

مرتضی موصلی امشب  با اشاره به توصیه‌های مقام معظم رهبری در خصوص کمک مؤمنانه اظهار کرد: با هماهنگی‌های بین بخشی که بین کمیته امداد امام خمینی(ره)، سپاه پاسداران، بنیاد مستضعفان و گروه‌های جهادی  با هماهنگی نماینده محترم ولی‌فقیه صورت گرفته، در حال تلاش برای به انجام رساندن توصیه مقام معظم رهبری در راستای کمک مؤمنانه هستیم.

وی همچنین عنوان داشت: در تلاش هستیم که تعداد ۱۰۰ هزار بسته معیشتی را با کمک نیکوکاران، مؤسسه‌های خیریه، نیروهای ارتش، گروه‌های جهادی و ناحیه‌های بسیج تهیه کنیم و آنها را بین تمام افراد نیازمند استان چه افرادی که  تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) هستند یا آن افرادی که تحت پوشش نیستند توزیع کنیم، چراکه وظیفه ما کمک به کلیه نیازمندان کشور است.

وی با اشاره به کمک بنیاد مستضعفان و تخصیص بودجه به استان خوزستان عنوان کرد: ریاست محترم بنیاد مستضعفان با عنایت ویژه‌ای که به کمیته امداد امام خمینی(ره) در استان خوزستان داشتند اقدام به واریز کمک مالی در دو مرحله به کمیته استان کردند که در یک مرحله مبلغ ۱۷ میلیارد ریال و در مرحله دوم مبلغ ۵۰ میلیارد ریال به استان کمک کردند و ما در تلاش هستیم که بتوانیم با این مبلغ به ۱۰ هزار خانوار بسته معیشتی تقدیم کنیم.

وی بیان کرد: طرح دیگری که درحال تلاش برای آن هستیم، طرح اکرام ایتام می‌باشد که اکنون بیش از ۴۵ هزار نیکوکار در این طرح فعالیت می‌کنند، اما امیدواریم بتوانیم این تعداد را تا پایان ماه مبارک به ۵۵ هزار نفر برسانیم.

انتهای پیام/

برچسب‌ها:

شعار سال 1401

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار