پنج شنبه, ۲۸ تیر , ۱۴۰۳

Thursday, 18 July , 2024

  • شنبه / 25 آوریل 2020 / 22:45
  • سرویس: تیتر اول
  • کد خبر: 5480
  • خبرنگار : 104

فوران ابتلا به کرونا در خوزستان / رکوردشکنی در روزهای گرم اردیبهشت

سخنگوی علوم پزشکی اهواز گفت: با بازگشایی بسیاری از مشاغل متاسفانه علی‌رغم هشدارها مکرر مشاهده می‌شود افراد آن‌گونه که باید پروتکل‌های بهداشتی را رعایت نمی‌کنند و همانطور که پیش‌بینی شده بود در اولین روز از هفته شاهد افزایش شمار مبتلایان هستیم.

علی احسانپور، سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز دقایقی پیش در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در ۲۴ ساعت گذشته، ۱۰۹ مورد جدید ابتلا به کروناویروس در استان شناسایی شد.

وی افزود: با بازگشایی بسیاری از مشاغل متاسفانه علی‌رغم هشدارها مکرر مشاهده می‌شود افراد آن‌گونه که باید پروتکل‌های بهداشتی را رعایت نمی‌کنند و همانطور که پیش‌بینی شده بود در اولین روز از هفته شاهد افزایش شمار مبتلایان هستیم و این افزایش در هفته‌های آتی نیز ادامه خواهد داشت.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اهواز عنوان کرد: این دانشگاه تمهیدات لازم را فراهم کرده تا در صورت نیاز ۱۶ مرکز درمانی غیر دانشگاهی در همراهی با مجموعه‌های علوم پزشکی، اقدمات نمونه‌گیری را انجام دهند.

وی افزود: در حال حاضر نیز ۳۲۱ بیمار مبتلا به کووید۱۹ در مراکز درمانی استان تحت درمان هستند و تاکنون ۱۶۰۳ بیمار پس از دریافت خدمات درمانی با بهبودی از بیمارستان‌های استان ترخیص شدند.

انتهای پیام/

برچسب‌ها:

شعار سال 1401

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار