دوشنبه, ۲۵ تیر , ۱۴۰۳

Monday, 15 July , 2024

  • پنج‌شنبه / 30 آوریل 2020 / 18:13
  • سرویس: اخبار ویژه
  • کد خبر: 5740
  • خبرنگار : 104

پیش‌بینی هفته‌ای سخت و دردناک برای خوزستان/ افزایش چشمگیر آمار مبتلایان

سخنگوی علوم پزشکی اهواز گفت: با توجه به مستندات و شواهد موجود و در صورت تداوم شرایط اجتماعی فعلی که همراه با عدم توجه به هشدارهای خود مراقبتی است هفته آینده بسیار سخت و دردناک خواهد بود.

علی احسانپور، سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز دقایقی پیش در جمع خبرنگاران از شناسایی ۱۸۶ مورد جدید ابتلا به کروناویروس در ۲۴ ساعت گذشته خوزستان خبر داد و اظهار کرد: با احتساب این موارد، مبتلایان به کووید۱۹ در خوزستان به ۲۷۸۴ مورد رسید.

وی افزود: موارد جدید به تفکیک شامل اهواز ۸۱ مورد، حمیدیه ۴مورد، امیدیه ۱ مورد، رامهرمز ۷ مورد، شوش ۵ مورد، ماهشهر ۴ مورد، رامشیر ۳مورد، دزفول ۱۹ مورد، باوی ۱۰ مورد، دشت‌آزادگان ۴ مورد، هویزه ۳مورد، شوشتر ۲۷ مورد، مسجدسلیمان ۶مورد، ایذه ۱ مورد، آبادان ۴ مورد، باغملک ۱مورد و کارون ۶ مورد بوده است.

سخنگوی علوم پزشکی اهواز گفت: تقریبا همه مناطق خوزستانی در آمار مبتلایان روند افزایشی دارند و احتمال بازگشت محدودیت‌های اجتماعی در روزهای آینده موجود است.‌

وی افزود: همچنین با توجه به مستندات و شواهد موجود و در صورت تداوم شرایط اجتماعی فعلی که همراه با عدم توجه به هشدارهای خود مراقبتی است هفته آینده بسیار سخت و دردناک خواهد بود.

احسانپور عنوان کرد: در ۲۴ ساعت گذشته متاسفانه ۷بیمار کووید ۱۹ در خوزستان جان خود را از دست دادند تا فوت شدگان به ۲۱۶ نفر افزایش یابد.

وی افزود: عدم مراقبت و رعایت اصول بهداشتی توسط خانواده‌ها به مرگ افراد مسن و بیماران قلبی و دیابتی می‌انجامد و این هشدار کاملا جدی است.

برچسب‌ها:

شعار سال 1401

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار