سه شنبه, ۲ مرداد , ۱۴۰۳

Tuesday, 23 July , 2024

آغاز عملیات اجرایی ساخت ۲۷۲۴ واحد مسکونی ویژه فرهنگیان خوزستان

در آئینی از طریق ویدئوکنفرانس با حضور معاون اول رئیس جمهور، وزیران آموزش و پرورش و راه و شهرسازی و استاندار خوزستان عملیات اجرایی ساخت ۲۷۲۴ واحد مسکونی ویژه فرهنگیان خوزستانی آغاز شد.

صبح امروز در آئینی از طریق ویدئوکنفرانس با حضور معاون اول رئیس جمهور، وزیران آموزش و پرورش و مسکن و شهرسازی، استاندار خوزستان، مدیرکل آموزش و پرورش استان، مدیرکل راه و شهرسازی استان و جمعی از مسئولان عملیات اجرایی ساخت ۲۷۲۴ واحد مسکونی ویژه فرهنگیان خوزستانی آغاز شد.

غلامرضا شریعتی در این ارتباط ویدئو کنفرانس توضیح داد: در استان خوزستان برای فرهنگیان تعداد ۲۷۲۴ واحد در شهرهای جدید و همچنین در شهرستان های مختلف ظرفیت سازی شده است.

استاندار خوزستان افزود: تعداد ۷۷۳۱ واحد هم در دو مرحله طرح اقدام ملی مسکن ثبت نام شده است که جمعاً ۱۰ هزار و ۴۵۵ واحد مجموع طرح اقدام ملی مسکن در استان است.

شریعتی تصریح کرد: این واحدهای مسکونی در ۲۰ شهر و مساحت حدود ۱۱۰ هکتار ساخته خواهد شد که امیدواریم ظرف ۱۸ تا ۲۴ ماه تکمیل شده و به بهره برداری برسد.

استاندار خوزستان اظهار داشت: دو هزار واحد از طرح اقدام ملی مسکن در اهواز پیش بینی شده و سایر واحدها نیز در دیگر شهرهای استان ساخته می شوند.

انتهای پیام/

برچسب‌ها:

شعار سال 1401

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار