سه شنبه, ۲ مرداد , ۱۴۰۳

Tuesday, 23 July , 2024

اداره امور مالیاتی بندر امام خمینی به آتش کشیده شد

بخشدار بندر امام خمینی(ره) گفت: حریق توسط کارمند رسمی باسابقه اداره امور مالیاتی با انگیزه اعتراض به استخدام‌های خارج از استانی انجام شده است.

حجت‌‌اله خسروی عصر امروز  در بندرامام درباره علت اصلی حادثه حریق اداره امور مالیاتی بندر امام خمینی(ره) اظهار داشت: حریق توسط کارمند رسمی باسابقه اداره امور مالیاتی با انگیزه اولیه اعتراض به استخدام‌های خارج از استانی انجام شده است.

وی افزود: این فرد از صبح رئیس اداره امور مالیاتی را به علت استخدام شدن شخصی غیربومی که از طریق تهران استخدام شده بود، تهدید کرده بودند که در نهایت این تهدیدات منجر به آتش زدن دفتر رئیس اداره می‌شود.

خسروی در ادامه با بیان اینکه اداره امور مالیاتی یک سازمان دولتی است و استخدام‌ها از طریق آزمون کشوری جذب می‌شود بیان کرد: شخص مورد نظر توسط عوامل انتظامی دستگیر شده و تحقیقات درباره انگیزه و علت این حادثه ادامه دارد.

حسین چهارمحال رئیس ایمنی و آتش‌نشان شهرداری بندر امام خمینی(ره) نیز درباره حریق اداره امور مالیاتی اظهار داشت: بعدازظهر روز سه‌شنبه ۱۶ اردیبهشت ماه ۹۹ شخصی با گالن بنزین به اداره امور مالیاتی مراجعه کرده و دفتر رئیس اداره را در ساعت ۱۳ و ۱۵ دقیقه با بنزین به طور عمدی آتش می‌زند.

وی افزود: بلافاصله تیم عملیات ایمنی و آتش‌نشانی شهرداری برای اطفا حریق وارد عمل شده و در زمان ۱۵ دقیقه عملیات اطفا به طور کامل انجام می‌شود.

رئیس ایمنی و آتش‌نشانی شهرداری بندر امام خمینی(ره) در پایان گفت: این حادثه خسارت جانی به همراه نداشته است.

انتهای پیام/

برچسب‌ها:

شعار سال 1401

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار