پنج شنبه, ۲۸ تیر , ۱۴۰۳

Thursday, 18 July , 2024

تابع دستورات ستاد مقابله با کرونا هستیم

امام جمعه ایذه گفت: تابع دستورات ستاد مقابله با کرونا هستیم و همان‌گونه که تابع تعطیلی نماز جمعه بودیم، با اعلام وضعیت سفید تابع برگزاری آن هستیم.

پس از اعلام وضعیت سفید توسط ستاد مبارزه با ویروس کرونا در برخی از شهرهای کشور، نماز جمعه امروز شهرستان ایذه به امامت حجت‌الاسلام سید کمال موسوی برگزار شد.

در نماز جمعه امروز این شهرستان نمازگزاران با حفظ و رعایت فاصله لازم بهداشتی لازم به نماز ایستادند.

از نکات قابل بیان نماز جمعه امروز شهرستان نیز توزیع ماسک و دستکش بین نمازگزاران و انجام تست کرونا توسط شبکه بهداشت و درمان ایذه بود.

حجت‌الاسلام سید کمال موسوی در خطبه‌های امروز نماز جمعه شهرستان اظهار کرد: تصمیم ما برای برگزاری نماز جمعه بنابر اعلام ستاد مبارزه با کرونا بود و همان‌گونه که تعطیلی نماز جمعه و سایر کارهای فرهنگی در سطح کشور اعلام شد و ما تابع بودیم، پس از اعلام وضعیت سفید و آزاد بودن برگزاری نماز جمعه اقدام به برگزاری آن کردیم و همواره تابع دستورات بهداشتی و درمانی هستیم.

 وی با تبریک فرارسیدن میلاد امام حسن (ع) افزود: این مناسبت به روز احسان نامگذاری شده است و انتظار می‌رود همان‌گونه که در ایام اخیر همه مردم و مسئولان در کنار هم اقدام به توزیع بسته‌های معیشتی برای نیازمندان کردند در ایام پیش‌رو نیز به این امر خداپسندانه بپردازند.

 امام جمعه ایذه به در پیش بودن ایام قدر و شهادت امام علی (ع) بیان کرد: شب ‌های قدر شب‌های بزرگی هستند و ما باید قدر آن را بدانیم و بر این اساس در این ایام با رعایت و فاصله‌گذاری اجتماعی ویژه برنامه‌هایی برگزار خواهد شد.

 موسوی با اشاره به حضور مجدد داعش در منطقه و اقدام به تحرکات جدید ادامه داد: داعش دست پرورده سعودی، یهودی و آمریکا است و برای غارت منابع نفتی و ثروت‌های کشور عراق حضور پیدا کرده است.

 وی با بیان اینکه داعش به بهانه حضور آمریکا در عراق است، گفت: شکست‌های پی در پی داعش به دست حشد الشعبی و از دست رفتن ثروت‌های موجود در عراق برای آمریکایی‌ها، آنها با تقویت این گروه تروریستی به دنبال تبلیغات و وجه گرفتن جهت انتخابات دوره جدید و قانع کردن سنای این کشور برای مشروعیت انتخاباتی خود است.

انتهای پیا

برچسب‌ها:

شعار سال 1401

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار