سه شنبه, ۲ مرداد , ۱۴۰۳

Tuesday, 23 July , 2024

کنکور سراسری با تدابیر خاص بهداشتی برگزار می‌شود

معاون کل وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی بابیان اینکه برای آزمون‌های سراسری تدابیر لازم اندیشیده شده است، گفت: این آزمون با تدابیر خاص بهداشتی امسال برگزار می‌شود.

ایرج حریرچی ظهر جمعه در حاشیه جلسه ستاد پیشگیری بیماری کوید ۱۹ در استانداری سمنان در گفتگو با خبرنگاران ضمن بیان اینکه طی جلسات ستاد ملی مقابله با کرونا تصمیات اولیه در خصوص کنکور، مدارس و دانشگاه‌ها گرفته‌شده است، ابراز داشت: با توجه به اثرگذاری کنکور و برخی آزمون‌ها در آینده دانش آموزان و دانشجویان و از سویی وجود بیماری کرونا نیز برای خانواده‌ها و بسیاری افراد استرس‌زا است.

وی افزود: سالن امتحانات معمولاً آرایش مناسبی دارد که نگرانی بابت فاصله اجتماعی نیست اما ورودی خروجی و برخی سفرها شاید مشکل‌آفرین باشد که از این‌رو برای برگزاری امتحانات تدابیر مناسبی اتخاذشده است.

معاون کل وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی بابیان اینکه در جلسه ستاد ملی مبارزه با کرونا نیز تدابیر خاصی برای برگزاری مراسم شب‌های قدر منظور شده است، اضافه کرد: برای این تصمیمات در موعد مشخص خود اطلاع‌رسانی عمومی می‌شود.

حریری چی اضافه کرد: مدارس و دانشگاه معمولاً جزو اولین مناطقی بودند که با شیوع کرونا بسته شدند و قطعاً در مناطق پرخطر آخرین مکانی خواهند بود که بازگشایی می‌شوند.

برچسب‌ها:

شعار سال 1401

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار