دوشنبه, ۱ مرداد , ۱۴۰۳

Monday, 22 July , 2024

توزیع ۲۵هزار بسته بهداشتی از سوی هیات ورزش‌های همگانی اهواز

رییس هیات ورزش‌های همگانی شهرستان اهواز گفت: ۲۵ هزار بسته بهداشتی توسط هیات ورزش های همگانی اهواز تهیه و بین اقشار آسیب دیده از کرونا در خوزستان توزیع شد.

علی یزدی روز یکشنبه اظهار داشت: این بسته‌های بهداشتی شامل ماسک، ژل ضدعفونی ، الکل و لباس بیمارستانی بوده که بین اقشار کم برخوردار، بیمارستان ها و برخی از ارگان های استان توزیع شدند.

وی عنوان کرد: با توجه به فرمان مقام معظم رهبری مبنی بر “کمک مومنانه” در تلاش هستیم با همه ظرفیت‌های ورزش همگانی اهواز در راستای تحقق این فرمان عمل کنیم.

رییس هیات ورزش های همگانی اهواز گندزدایی و ضدعفونی معابر شهری و بیمارستان ها را از دیگر اقدامات این هیات دانست و گفت: قطعا پیشگیری بهتر از درمان است لذا باید دستورالعمل های بهداشتی که برای مقابله با ویروس کرونا اعلام می شود را همگان جدی بگیرند.

وی از جامعه پزشکی خوزستان که در حال مبارزه با ویروس کرونا هستند قدردانی کرد.

به گزارش ایرنا با شیوع ویروس کرونا در خوزستان، گروه‌های جهادی و مردمی در لبیک به ندای رهبر معظم انقلاب و فرمایش ایشان در خصوص مواسات و همدلی و کمک مؤمنانه به اقشار نیازمند، پای کار آمده‌اند و با تهیه و توزیع بسته های بهداشتی و اقلام معیشتی سعی در کمک به نیازمندان استان دارند.

برچسب‌ها:

شعار سال 1401

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار