دوشنبه, ۱ مرداد , ۱۴۰۳

Monday, 22 July , 2024

نظارت مداوم بر بازار ماسک و الکل در خوزستان

رئیس سازمان صنعت، معدن، تجارت خوزستان گفت: در کنار مسائل مربوط به ماه مبارک رمضان موظف هستیم که بر مسائل مربوط به کالاهای بهداشتی مانند بررسی الکل‌ و ماسک‌های موجود در بازار نظارت کنیم، که خوشبختانه تمام این مسائل طبق روال عادی در حال انجام است.

امیرحسین نظری، مدیرکل صنعت، معدن و تجارت خوزستان بعد از ظهر امروز در پاسخ به سؤال نسبت به برنامه‌ها و میزان فعالیت صنعت، معدن، تجارت خوزستان در این ایام، اظهار کرد: نظارت ما کماکان طبق روال گذشته و باجدیت و حساسیت بیشتر به دلیل شرایط خاص حاکم بر استان به دلیل بحران کرونا، به شکل روزانه در دو نوبت صبح و بعد از ظهر انجام می‌شود، ما حتی در روز‌های تعطیل هم شیفت قرار داده‌ایم که بتوانیم فعالیتمان را به شکل مناسب، مخصوصاً در این شرایط حساس انجام دهیم.

وی همچنین عنوان کرد: فعالیت و نظارت سازمانی ما متناسب با فصل‌های سال و ایّام و مناسبت‌های خاص متغیر است.

مدیرکل صمت خوزستان بیان کرد: در حال حاضر که در ایام ماه مبارک رمضان قرار داریم به دلیل مصرف خوراکی‌های مخصوص این ماه، در حال بررسی مسائل بهداشتی و قیمت‌گذاری در تولیدی‌های زولبیا بامیه و شیرینی‌جات در سطح استان هستیم.

وی افزود: علاوه بر فعالیت‌های مناسب ایّام خاص در حال حاضر فعالیت‌های مورد نیاز تنطیم بازار، مثل توزیع شکر، برنج و نظارت بر قیمت‌گذاری اجناس هم انجام می‌شود.

نظری گفت: در کنار این مسائل موظف هستیم که بر مسائل مربوط به کالاهای بهداشتی مانند بررسی الکل‌ و ماسک‌های موجود در بازار نظارت کنیم، که خوشبختانه تمام این مسائل طبق روال عادی در حال انجام است.

انتهای پیام/

برچسب‌ها:

شعار سال 1401

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار