پنج شنبه, ۲۸ تیر , ۱۴۰۳

Thursday, 18 July , 2024

واکنش مدیر سازمان تبلیغات خوزستان به حاشیه‌های حوزه هنری

مدیرکل تبلیغات اسلامی خوزستان گفت: مطالبه‌گری توسط نیروهای انقلابی باید به‌صورت پیوسته انجام شود.

حجت‌الاسلام محمدمهدی نبی‌زاده بامداد امروز، اظهار کرد: در خصوص سخنان مدیر کل حوزه هنری استان که اخیرا در اینستاگرام منتشر شده دو مطلب را عرض می‌کنم، مطلب اول اینکه اساسا حوزه‌های هنری در استان‌ها زیر نظر اداره کل‌های تبلیغات اسلامی استان ها  نیستند و مستقیما از مرکز توسط ریاست حوزه هنری کشور جناب آقای مومنی شریف اداره می شوند، لذا هیچ‌گونه ارتباط کاری و اداری بین اداره کل تبلیغات اسلامی استان و حوزه هنری استان وجود ندارد.

وی افزود: مطلب دوم در این خصوص این است که، چنین دیدگاهی از هیچ روحانی و طلبه‌ای پذیرفته نیست.

مدیرکل تبلیغات اسلامی خوزستان افزود: اینکه مدیری در نظام اسلامی ای که برای ایجاد تمدن عظیم اسلام در جهان طرح‌ریزی می‌کند، بیاید و درخصوص یک خواننده لس‌آنجلسی به این صورت اظهار نظر کند،  به هیچ عنوان شایسته نبوده و مردود است.

وی ادامه داد: از مسئولین این مجموعه انتظار داریم برخورد انقلابی با این موضوع داشته باشند، ضمن اینکه در کل مسئله مهم‌تر این است که ما باید از همه نهادها، مطالبه عملکرد انقلابی داشته باشیم که حوزه هنری و سازمان تبلیغات اسلامی نیز از این امر مستثنی نیستند.

وی گفت: مطالبی چون رواج هنر انقلابی، استفاده از زیرساخت‌های نظام اسلامی در جهت تقویت و توسعه هنر انقلابی و ترویج آرمان‌های امامین انقلاب و پرورش هنرمندان انقلابی باید مورد مطالبه باشند و باید ببینیم این مسائل در دوران مدیریت این برادر محقق شده‌اند یا خیر.
اما اینکه نیروهای انقلابی رصد و مطالبه گری مدام را رها کرده و  و فقط زمانی که مشکلی بوجود آمد مطالبه ی انقلابی و به حق خودمان را مطرح کنیم نتیجه نخواهیم گرفت.

انتهای پیام

برچسب‌ها:

شعار سال 1401

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار