پنج شنبه, ۲۸ تیر , ۱۴۰۳

Thursday, 18 July , 2024

آغاز مهلت مجدد ثبت نام کنکور سراسری ۹۹ از هفته آینده

مهلت مجدد ثبت نام و امکان ویرایش اطلاعات برای داوطلبان کنکور سراسری سال ۱۳۹۹ از یکشنبه هفته آینده، ۲۸ اردیبهشت ماه آغاز می‌شود.

در پی درخواست‌های متعدد داوطلبان کنکور سراسری مبنی بر به تعویق افتادن کنکور، سازمان سنجش زمان‌های جدیدی را برای برگزار کنکور سراسری به ستاد ملی مبارزه با کرونا ارسال کرد که در نهایت در جلسه ۱۴ اردیبهشت ماه تاریخ برگزاری کنکور سراسری سال ۱۳۹۹  تغییر کرد. بر اساس زمان بندی جدید زمان برگزاری کنکور سراسری سال ۹۹ از ۱۲ و ۱۳ تیرماه به روزهای پنج شنبه و جمعه ۳۰ و ۳۱ مردادماه ۹۹ منتقل شد.

به دلیل به تعویق افتادن زمان برگزاری کنکور سراسری سازمان سنجش تاریخ مجددی را برای ثبت نام و ویرایش اطلاعات ثبت نامی داوطلبان کنکور سراسری ۱۳۹۹  در نظر گرفت.

بر اساس اعلام سازمان سنجش مقرر شده است کسانی که در دو مرحله قبلی در تاریخ های ۱۶ تا ۲۷ دی ماه ۹۸ و ۱۲ تا ۱۵ اسفند موفق به ثبت نام در کنکور سراسری سال ۹۹ نشده اند امکانی فراهم شده تا در این تاریخ مجدد اقدام به ثبت نام کنند.

اطلاعات ثبت‌نامی داوطلبان از روز یکشنبه ۲۸ اردیبهشت تا چهارشنبه ۳۱ اردیبهشت در پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش به نشانی: www.sanjesh.org قرار می‌گیرد و داوطلبان، می‌توانند در مهلت تعیین شده نسبت به مشاهده و کنترل مجدد اطلاعات ثبت‌نامی خود اقدام کرده و در صورت تمایل اطلاعات خود را ویرایش کنند.

کنکور سراسری سال ۹۹ به منظور پذیرش دانشجو در رشته‌های با آزمون در دوره‌های روزانه، نوبت دوم (شبانه)، نیمه حضوری، مجازی، پردیس خودگردان دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی، دانشگاه پیام نور و موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی و غیر دولتی و همچنین رشته‌های تحصیلی با آزمون دانشگاه آزاد اسلامی در روز‌های ۳۰ و ۳۱ مردادماه ۹۹ برگزار می‌شود.

انتهای پیام/

برچسب‌ها:

شعار سال 1401

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار