سه شنبه, ۲ مرداد , ۱۴۰۳

Tuesday, 23 July , 2024

روز جهانی قدس میدان وحشت برای رژیم صهیونیستی در پیشگاه ملت‌ها است

روز جهانی قدس عرصه جوشش خشم و اراده امت اسلامی علیه جنایات ددمنشانه رژیم صهیونیستی و صحنه انزوای راهبردی آمریکا و یک میدان وحشت برای رژیم صهیونیستی در پیشگاه ملت‌ها خواهد بود.

اطلاعیه سپاه ولیعصر(عج) خوزستان به مناسبت روز جهانی قدس به شرح ذیل است:

«روز جهانی قدس عرصه جوشش خشم و اراده امت اسلامی علیه جنایات ددمنشانه رژیم صهیونیستی و صحنه انزوای راهبردی آمریکا و یک میدان وحشت برای رژیم صهیونیستی در پیشگاه ملت‌ها خواهد بود.

ابتکار هوشمندانه حضرت امام خمینی(ره) در نامگذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به عنوان روز قدس تنها یک نامگذاری نبود بلکه یک جریان سازی فرهنگی سیاسی و ترسیم یک راهبرد سرنوشت ساز در روند مقاومت اسلامی مردم مظلوم و بی‌دفاع فلسطین برای جهان اسلام بود. امروز به رغم تلاش‌های گسترده و دیرین قدرت‌های استکباری حامی رژیم صهیونیستی، روز جهانی قدس باعث دستاوردها و پیامدهای شگرفی در حوزه منطقه‌ای و جهانی به ویژه در جهان اسلام و پدید آمدن چشم اندازی امید بخش برای فلسطین گردیده است و مسئله فلسطین به مسئله اول جهان اسلام و بلکه برای آحاد حق طلبان و آزادی خواهان جامعه بشری تبدیل شده است و با شکست باور شکست ناپذیری رژیم صهیونیستی در جنگ‌های ۳۳ روزه و ۲۲روزه این رژیم جعلی منفور را بیش از هر زمان دیگری در سراشیبی سقوط قرار داده است و دیر نخواهد بود روزی که مسلمین شاهد نابودی این غده سرطانی خواهند بود.

سپاه ولیعصر(عج) خوزستان ضمن محکوم کردن تجاوز و اشغالگری رژیم غاصب صهیونیستی و کشتار مردم و کودکان بی دفاع و مظلوم فلسطین، با توجه به انتشار ویروس منحوس کرونا و نیز اطلاعیه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور مبنی بر عدم برگزاری تجمع و راهپیمایی حضوری برای این روز عظیم، به صورت مجازی روز جهانی قدس را گرامی خواهد داشت و از طریق رسانه ملی گوش جان به فرمایشات گهربار فرماندهی معظم کل قوا مقام معظم رهبری(مدظله العالی) خواهیم سپرد».

انتهای پیام/

برچسب‌ها:

شعار سال 1401

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار