جمعه, ۴ خرداد , ۱۴۰۳

Friday, 24 May , 2024

حل مشکلات مصدومان و خانواده جانباختگان متروپل در اولویت قرار دارد

معاون سیاسی استاندار خوزستان با بیان اینکه حل مشکلات مصدومان و خانواده جانباختگان حادثه متروپل در اولویت قرار دارد، گفت: مردم در حادثه متروپل پا به پای مسئولان حضور داشتند.

عبدالرضا سیفی با اشاره به اهتمام رئیس جمهور و مسئولان دولت برای حل مشکلات خوزستان اظهار داشت: با توجه به اهتمام دولت مردمی برای حل مشکلات خوزستان به یاری خدا در آینده ‌‌ای نزدیک مشکلات این استان برطرف شده خواهد شد.

سیفی گفت: مدیریت بحران متروپل با حضور مردم و مسئولان در صحنه حل شد و حضور رئیس جمهور، معاون اول رئیس‌جمهور، وزیر کشور و حضور مستمر استاندار خوزستان در محل حادثه ساختمان متروپل آبادان نقش عملیاتی ویژه در آلام مردم و تسریع در عملیات داشت.

وی ادامه داد: همان‌طور که درحال‌حاضر مسئولان درحال آواربرداری از ساختمان متروپل و بر طرف کردن مشکلات پیش‌آمده بواسطه عملکرد غلط مسئولان قبلی هستند در حالت کلان نیز دولت مردمی از ابتدای حضورش بخش زیادی از توان و انرژی خود را صرف آواربرداری از ویرانه‌های اقتصادی و سرمایه اجتماعی از دولت قبل کرده است.

این مقام مسئول گفت: حل مشکلات مصدومین و خانواده جانباختگان حادثه متروپل در اولویت است و تدابیر اجتماعی و بیمه برای کمک به مصدومین صورت گرفته است. در طی این مدت هم، هم آقای استاندار و هم سایر مسئولان به طور مستمر از مصدومان عیادت کردند.

معاون سیاسی استاندار خوزستان به حضور مردم در متروپل اشاره و گفت: مردم در حادثه متروپل پا به پای مسئولان حضور داشتند که این حضور الگوی زیبا از همدلی را آفرید.

سیفی بیان داشت: این حضور پررنگ مردم و خلق جلوه های ایثار مانع از سواستفاده دشمن شد. دشمن در این قضیه با امپراطوری رسانه ی خود درصدد بود این اعتراضات مردمی را مدیریت کند که مردم مانع شدند.

استان خوزستان و نخبگان آن نقش مهمی در تمدن سازی دارند و یکی از کارویژه ها و طراحی های مهم فرهنگی باید هدایت اندیشمندان دانشگاهی خوزستان به سمت تمدن سازی باشد.

وی افزود: نیل و تحقق این تمدن نیازمند هم افزایی فکری و اندیشه ی است و باید دلسوزان انقلاب در استان برای حل مشکلات استان و باز کردن گره های فکری پای کار آیند تا تمدن نوین اسلامی شکل گیرد.

معاون سیاسی استانداری خوزستان گفت: خوزستان به عنوان دروازه ورود تشیع، مهد تمدن و تدین در ایران باید به کمک نخبگان، جایگاه و نقش خود را در مسیر دستیابی جمهوری اسلامی به تمدن نوین اسلامی باز تعریف کند.

برچسب‌ها:

شعار سال 1401

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار