جمعه, ۴ خرداد , ۱۴۰۳

Friday, 24 May , 2024

ادارات اهواز تعطیل نیست

دبیر کارگروه شرایط اضطراری آلودگی هوای خوزستان گفت: توده گرد و غبار هنوز وارد استان نشده بنابراین کارگروه تصمیمی برای تعطیلی اهواز اتخاذ نکرده است.

محمدجواد اشرفی، دبیر کارگروه شرایط اضطراری آلودگی هوای خوزستان با اشاره به اعلام تعطیلی پنج شهرستان از دیشب، اظهار کرد: قرار بود صبح امروز با توجه به شرایط توده گرد و غبار در کشور عراق، برای تعطیلی سایر شهرستان ها تصمیم گیری شود.
مدیرکل حفاظت محیط زیست خوزستان افزود: بررسی ها نشان می دهد که با کاهش سرعت باد، حرکت توده گرد و غبار به سمت استان کند شده، بطوریکه هنوز وارد خوزستان نشده است بنابراین تعطیلی ادارات و یا تاخیر در ساعت اداری منتفی خواهد بود و فعالیت این ادارات طبق روال همیشگی است.
اشرفی اضافه کرد: براساس پایش هوا در ساعات آینده، کارگروه شرایط اضطراری آلودگی هوا تصمیمات لازم را اتخاذ و متعاقبا اطلاع رسانی خواهد کرد.
بر اساس این گزارش، کارگروه شرایط اضطراری آلودگی هوای خوزستان، دیشب، ادارات و سازمان های پنج شهرستان شامل آبادان، خرمشهر، هویزه، دشت آزادگان و شادگان را به دلیل ورود توده گرد و غبار، برای امروز یکشنبه تعطیل اعلام کرد.
اداره کل هواشناسی خوزستان پیش از این در اطلاعیه‌ای نسبت به ورود توده گرد و غبار با منشا کشور عراق از روز یکشنبه تا اوایل روز دوشنبه در مناطق غربی، جنوب غربی، مرکزی و جنوبی خوزستان در استان هشدار سطح نارنجی صادر کرده است.

برچسب‌ها:

شعار سال 1401

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار