دوشنبه, ۲۷ فروردین , ۱۴۰۳

Monday, 15 April , 2024

  • پنج‌شنبه / 30 ژوئن 2022 / 12:46
  • سرویس: تیتر اول
  • کد خبر: 20468
  • خبرنگار : 104

وزیر کشور: از هیچ کمکی برای تسریع در ساخت منازل زلزله زده اندیکا دریغ نمی‌کنیم

وزیر کشور گفت: با جلساتی که امروز خواهیم داشت آخرین وضعیت ساخت واحدهای مسکونی زلزله زده اندیکا را مورد بررسی قرار خواهیم داد و از هیچ کمکی برای تسریع در عملیات ساخت و ساز دریغ نخواهیم کرد.

احمد وحیدی، وزیر کشور صبح امروز در بدو ورود به خوزستان جهت بازدید از وضعیت واحدهای مسکونی ساخته شده توسط بنیاد مسکن برای مردم زلزله‌زده اندیکا وارد روستای گلالک از بخش چلو شد.

وحیدی در حاشیه این بازدید با اشاره به آخرین وضعیت واحدهای مسکونی ساخته شده در این روستا اظهار کرد: در این روستا حدود ۶٠ مسکن باید ساخته می‌شد در حال حاضر برخی از آن‌ها حدود ٧٠ درصد پیشرفت داشته‌اند و با قول‌هایی که داده شده بنا است این واحدها تا مردادماه به پایان برسند.

وی عنوان کرد: روستاهای دیگری نیز در اندیکا وجود دارد که ساخت واحدهای مسکونی در آن‌ها به بنیاد مسکن سپرده شده با جلساتی که امروز خواهیم داشت آخرین وضعیت ساخت این واحدها را مورد بررسی قرار خواهیم داد و از هیچ کمکی برای تسریع در عملیات ساخت و ساز دریغ نخواهیم کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس، در این بازدید وزیر کشور از نزدیک با مردم به گفت‌وگو پرداخت و در جریان مسائل و مشکلات آن‌ها قرار گرفت.

برچسب‌ها:

شعار سال 1401

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار