جمعه, ۳۱ فروردین , ۱۴۰۳

Friday, 19 April , 2024

  • چهارشنبه / 27 جولای 2022 / 11:52
  • سرویس: تیتر اول
  • کد خبر: 20633
  • خبرنگار : 104

دروازه عاشقی| معاون وزیر راه: تردد زائران اربعین از مرزهای چذابه و شلمچه تسهیل می‌شود

معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: اولویت وزارت راه و شهرسازی تردد ایمن زائران در مرزها است که تمامی امکانات و ظرفیت‌های کشور برای تسهیل زائران از دو مرز شلمچه و چذابه به کار گرفته خواهند شد.

حمیدرضا شهرکی معاون وزیر راه و شهرسازی در بازدید از مرز شلمچه، اظهار کرد: در تلاشیم که با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته تردد زائران کربلا در ایام اربعین با سهولت انجام شود.

وی افزود: با استفاده از ظرفیت ناوگان‌های دستگاه‌های لشکری و کشوری و شرکت‌هایی که دارای وسیله ایاب و ذهاب هستند، در تلاش برای افزایش ناوگان حمل و نقل مرزهای مواصلاتی عراق هستیم.

معاون وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه بازسازی محورهای مرزی در حال انجام است، گفت: ۹۰ درصد جابجایی‌ها به کربلا در ایام اربعین از طریق جاده‌ها انجام می‌شود که قرارگاه حمل و نقل و سوخت برای پشتیبانی این موضوع تشکیل شده است‌.

وی ادامه داد: اولویت وزارت راه و شهرسازی تردد ایمن زائران در مرزها است که تمامی امکانات و ظرفیت‌های کشور برای تسهیل زائران از دو مرز شلمچه و چذابه بکار گرفته خواهند شد.

حمیدرضا شهرکی تصریح کرد: چهار هزار دستگاه مینی بوس برای مسیرهای کوتاه در مناطق مرزی و حدود چهار هزار دستگاه سواری پلاک عمومی هم در این زمینه بکار گرفته می‌شود.

برچسب‌ها:

شعار سال 1401

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار