سه شنبه, ۴ اردیبهشت , ۱۴۰۳

Tuesday, 23 April , 2024

  • چهارشنبه / 27 جولای 2022 / 10:56
  • سرویس: اخبار ویژه
  • کد خبر: 20627
  • خبرنگار : 104

در مرحله نخست؛ یک هزار و ۸۰۰ دستگاه کولر و یخچال بین مددجویان کمیته امداد خوزستان توزیع شد

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) خوزستان گفت: در مرحله اول اجرای طرح تامین وسایل سرمایشی برای خانوارهای زیر پوشش این نهاد ، تعداد ۶۰۰ دستگاه کولر آبی و گازی و یک هزار و ۲۰۰ دستگاه یخچال بین آنها توزیع شد.

جمال شیبه چهارشنبه با بیان اینکه توزیع لوازم سرمایشی با اولویت مناطق محروم انجام می‌شود افزود: این تعداد کولر بین مددجویان تحت حمایت استان خوزستان که فاقد هر گونه لوازم و تجهیزات سرمایشی بودندو با اولویت ساکنان مناطق محروم توزیع شد.

مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) خوزستان ادامه داد: با همکاری افراد نیکوکار، خیران و سازمان‌ها، زمینه خرید کولر فراهم شده و با اولویت خانواده‌های فاقد وسایل سرمایشی میان آنان توزیع می‌شود.

وی با اشاره به اینکه خیران و نیکوکاران می‌توانند کمک‌های خود را از طریق مراکز نیکوکاری و ادارات کمیته امداد در سراسر استان به دست نیازمندان برسانند بیان کرد: در طول سال نیز اقلام ضروری زندگی بین مددجویان و نیازمندان تحت حمایت کمیته امداد خوزستان توزیع می شود.

مدیرکل کمیته امداد خوزستان با بیان اینکه طرح اهدای کولر به نیازمندان و پویش تهیه لوازم سرمایشی کار ابتکاری امدادگران جهادی در ‌روزهای گرم خوزستان است گفت: جمع‌آوری کمک‌های مردمی برای خرید کولر برای نیازمندان و فقرا در قالب پویش کولر آغاز شده است.

وی با اشاره به اینکه هدف از راه‌اندازی این پویش، تهیه وسایل سرمایشی برای نیازمندان است ادامه داد: حتی اگر مردم کولر کارکرده و یا پنکه‌ای دارند که استفاده نمی‌کنند یا توان تامین خرید یک دستگاه کولر را دارند می‌توانند با مراجعه به مراکز نیکوکاری و کمیته امداد در این طرح مشارکت کنند.

شیبه افزود: خیران و نیکوکاران می‌توانند کمک‌های خود را از طریق مراکز نیکوکاری و ادارات کمیته امداد در استان و یا با کد دستوری #۰۶۱*۸۸۷۷* به دست نیازمندان برسانند.

۱۳۰ هزار خانواده زیر پوشش کمیته امداد امام (ره) خوزستان هستند.

برچسب‌ها:

شعار سال 1401

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار