سه شنبه, ۲۸ فروردین , ۱۴۰۳

Tuesday, 16 April , 2024

  • سه‌شنبه / 16 آگوست 2022 / 13:39
  • سرویس: اخبار ویژه
  • کد خبر: 21013
  • خبرنگار : 104

تجهیز ۱۱ سالن ورزشی خرمشهر

مدیر توسعه اجتماعی و ورزش سازمان منطقه آزاد اروند گفت:۱۱ سالن و مکان ورزشی خرمشهر از سوی سازمان منطقه آزاد اروند به امکانات و وسایل ورزشی مجهز شدند.

به نقل از روابط عمومی و اموربین الملل سازمان منطقه آزاد اروند “پیمان ادیبی” توجه ویژه به بحث ورزش و سلامت را از اهداف مهم این مدیریت عنوان کرد و افزود: سازمان منطقه آزاد اروند در راستای عمل به مسئولیت اجتماعی مهم ترین مشکلات و نیازهای اماکن ورزشی شهرستان خرمشهر را شناسایی و نسبت به تامین آنها اقدام کرد.

وی ۶۰۰ قطعه تشک ورزشی ، ۲ دستگاه اسکوربورد، وسایل کامل بدنسازی و وزنه برداری جانبازان و معلولان از جمله میز پرس ، هالتر و صندلی پرتاب دو و میدانی و نیز وسایل ورزشی رشته جودو را از جمله اقلام اهدایی سازمان منطقه آزاد اروند به ۱۱ مکان ورزشی خرمشهر عنوان کرد.

ادیبی در ادامه گفت: تجهیزات اماکن ورزشی شهرستان آبادان نیز در آینده نزدیک خریداری و توزیع می شود.

در سفر اواخر فروردین ماه امسال وزیر ورزش و جوانان به شهرستان خرمشهر روسای هیات های ورزشی و ورزشکاران این شهرستان رسیدگی به اماکن ورزشی این شهرستان را خواستار شدند.

همچنین روسای هیات های ورزشی خرمشهر با گله مندی از کمبود بودجه در این هیات ها خواستار در نظر گرفتن بودجه برای هیات های ورزشی این شهرستان شدند.

برچسب‌ها:

شعار سال 1401

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار