سه شنبه, ۲۸ فروردین , ۱۴۰۳

Tuesday, 16 April , 2024

  • پنج‌شنبه / 18 آگوست 2022 / 11:18
  • سرویس: اخبار ویژه
  • کد خبر: 21037
  • خبرنگار : 104

معاون هماهنگ کننده سپاه خوزستان: سپاه تا پایان اربعین در کنار مردم خواهد بود

معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت ولیعصر(عج) خوزستان گفت:سپاه پاسداران انقلاب اسلامی مانند همیشه تا پایان اربعین حسینی در کنار مردم و مواکب خواهد ماند تا به امید خدا پیاده روی اربعین سال ۱۴۰۱ به صحت سلامتی برگزار شود.

سرهنگ عادل ساری در جلسه پشتیبانی که‌ در پی بازدید و سرکشی از مرز و مواکب مستقر در پایانه مرزی شلمچه برگزار شد، اظهار داشت: سپاه حضرت ولیعصر (عج) استان خوزستان تمام قد در کنار مردم و مواکب خواهد بود و در خصوص جابجایی و ایاب و ذهاب زائرین اباعبدالله الحسین (ع) با تمام ناوگان اتوبوسهای جوان سیر و یا هر کمک دیگری که درخواست شود با تمام توان از مواکب مستقر در مرزشلمچه حمایت خواهد کرد.

وی خاطرنشان کرد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی مانند همیشه تا پایان اربعین حسینی در کنار مردم و مواکب خواهد ماند تا به امید خدا پیاده روی اربعین سال ۱۴۰۱ به صحت سلامتی برگزار شود.

معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت ولیعصر(عج) خوزستان عنوان کرد: پیش بینی می شود امسال بیش از ۵ میلیون نفر زائر از کلیه مرزهای کشور به خاک عراق برای زیارت اربعین تردد کنند و بیش از ۲ میلیون نفر از این زائران از مرز شلمچه به سوی عتبات عالیات رهسپار شوند.

سرهنگ ساری در پایان گفت: کار اسکان و پذیرایی در ۴ نوبت صبحانه، ناهار، شام و میان وعده، توزیع آب معدنی سرد ،چای و قهوه و خدمات رسانی بهداشتی و درمانی این عزیزان توسط ۴۰۰ موکب ثبت شده مستقر در شلمچه انجام خواهد شد.

برچسب‌ها:

شعار سال 1401

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار