جمعه, ۳۱ فروردین , ۱۴۰۳

Friday, 19 April , 2024

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان خبر داد اصلاح ۷۱ نقطه بحرانی شبکه فاضلاب اهواز تا پایان شهریور

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان از اصلاح ۷۱ نقطه بحرانی شبکه فاضلاب شهر اهواز تا پایان شهریورماه خبر داد و گفت: تا پایان شهریورماه نوارهای حفاری در مناطق مختلف شهر اهواز ترمیم و آسفالت خواهند شد.

محمدرضا کرمی نژاد، با اشاره به تلاش برای حل مشکلات فاضلاب شهرستان اهواز اظهار کرد: با توجه به شرایطی که در سال‌های گذشته در بحث پس‌زدگی فاضلاب در شهرستان اهواز در فصول پاییز و زمستان وجود داشته است در تلاش هستیم تا نقاط بحرانی فاضلاب اهواز را تا پیش از بارش‌ها اصلاح کنیم.

وی افزود: در این زمینه ۷۱ نقطه بحرانی فاضلاب در شهرستان اهواز شناسایی شده است و تلاش خواهیم کرد تا پایان شهریورماه با کمک پیمانکاران همه این نقاط بحرانی فاضلاب را اصلاح کنیم.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان با بیان اینکه از چند روز گذشته عملیات اصلاح و مرمت نقاط بحرانی فاضلاب اهواز آغاز شده است، گفت: این نقاط بحرانی در مناطق کیانپارس خیابان‌های ۱۰ و ۱۳، کمپلو، شهرک دانشگاه، سپیدار، مرکز شهر، کوی علوی، زیتون و مناطقی از کوت عبدالله و ملاشیه هستند.

کرمی نژاد عنوان کرد: کار اصلاح این نقاط بحرانی فاضلاب در شبکه فاضلاب اهواز در حال حاضر در حال انجام است و در روزهای آینده نیز با تحویل لوله به پیمانکاران، عملیات اجرایی با سرعت بیشتری ادامه پیدا می‌کند.

وی با بیان اینکه در ۶۳ نقطه در اهواز باید ترمیم نوارهای حفاری انجام شود، افزود: تا پایان شهریورماه نوارهای حفاری در مناطق مختلف شهر اهواز ترمیم و آسفالت خواهند شد.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان در پایان گفت: اجرای طرح‌های اصلاح شبکه فاضلاب شهر اهواز باعث بروز برخی مشکلات برای تردد مردم شده است و در این زمینه از همه شهروندان اهوازی که تاکنون صبر خوبی از خود نشان داده‌اند تشکر می‌کنیم و امیدواریم این مشکلات هرچه سریعتر مرتفع شوند.

برچسب‌ها:

شعار سال 1401

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار