سه شنبه, ۲۸ فروردین , ۱۴۰۳

Tuesday, 16 April , 2024

مشاور اجتماعی وزیر نفت خبر داد اجرای ۱۵۶ پروژه مسئولیت اجتماعی در خوزستان در دولت سیزدهم

مشاور اجتماعی وزیر نفت و مدیر نظارت بر طرح‌های عمرانی مناطق نفت‌خیز شرکت ملی نفت ایران گفت: در دولت سیزدهم ۱۵۶ پروژه مسئولیت اجتماعی در خوزستان تکمیل و مورد بهره برداری قرار گرفته است.

بابک دارابی در مراسم رسمی‌ بهره برداری و آغاز عملیات اجرایی طرح های وزارت نفت در خوزستان که امروز ۴ شهریورماه برگزار شد، اظهار کرد: در راستای اهداف دولت و تاکیدات رییس جمهور در بحث مسئولیت های اجتماعی، شرکت ملی نفت ایران ۷ هزار و ۱۰۰ میلیارد تومان اعتبار برای اجرای طرح های مسئولیت اجتماعی در خوزستان در نظر گرفته است.

وی با بیان اینکه شرکت ملی نفت ایران در کنار مردم استان خوزستان است، افزود: در حال حاضر ۷ هزار و ۴۴۴ میلیارد تومان اعتبار برای ۸۵۵ پروژه در نظر گرفته شده است.

مدیر نظارت بر طرح‌های عمرانی مناطق نفت‌خیز شرکت ملی نفت ایران گفت: از این میزان در دولت سیزدهم ۱۵۶ پروژه مسئولیت اجتماعی در خوزستان تکمیل و مورد بهره برداری قرار گرفته است.

دارابی ادامه داد: این پروژه ها در حوزه تنش آبی، آب و فاضلاب، علوم پزشکی، ورزش و جوانان، نوسازی مدارس، بنیاد مسکن و منابع طبیعی هستند.

وی افزود: احداث شبکه های فاضلاب و دفع آب های سطحی در مناطق مختلف اهواز، تهیه ۳ میلیون سرنگ برای اجرای طرح های واکسیناسیون و همچنین بحث حفظ محیط زیست از دیگر طرح های اجرایی شرکت ملی نفت ایران در حوزه مسئولیت های اجتماعی در خوزستان هستند.

مدیر نظارت بر طرح‌های عمرانی مناطق نفت‌خیز شرکت ملی نفت ایران گفت: امروز ۲۳ پروژه مسئولیت اجتماعی برای هفته دولت در نظر گرفته شده است که شامل ۱۳ پروژه در حوزه طرح های هادی روستایی، ۹ پروژه در حوزه ورزش و جوانان و یک پروژه احداث ۵۰۰ واحد مسکونی در شهرستان مسجدسلیمان می شود.

برچسب‌ها:

شعار سال 1401

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار