سه شنبه, ۲۸ فروردین , ۱۴۰۳

Tuesday, 16 April , 2024

آغاز عملیات اجرایی یک طرح و بهره برداری از چهار طرح تولیدی خدماتی در دزفول

بهره برداری از چهار طرح تولیدی خدماتی و کلنگ زنی یک طرح روز یکشنبه به مناسبت هفته دولت آغاز شد.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت دزفول  با اشاره به آغاز عملیات اجرایی فاز دوم تولید بردهای الکترونیکی و لوازم جانبی موبایل گفت: این طرح تولیدی توسط شرکت گسترش امواج کرخه در شهرک صنعتی شماره ۲ با سرمایه گذاری ۸۰ میلیارد ریال و اشتغالزایی ۷۰ نفر اجرا می‌شود.

محمد غلامی افزود: طرح تولید نایلکس و نایلون‌های کشاورزی، انواع جعبه و محفظه پلاستیکی، فیلم تک لایه عریض و کیسه بدون بافت نیز با سرمایه گذاری ۸۰۰ میلیارد ریال و اشتغال ۴۰ نفر توسط شرکت اطمینان گستر در شهرک صنعتی شماره یک بهره برداری می‌شود.

وی ادامه داد: طرح تولید لوازم پزشکی با ۱۵ نفر اشتغالزایی و ۱۰۰ میلیارد ریال سرمایه گذاری توسط شرکت بهبود گستر لیام ایرانیان در شهرک صنعتی شماره یک و طرح توسعه میلگرد کامپوزیت با ۲۰ نفر اشتغالزایی توسط شرکت شاهکار فکر توانا با سرمایه گذاری ۲۰۰ میلیارد ریال در مجتمع صنعتی جنب زندان بهره برداری می‌شوند.

رئیس اداره صنعت، معدن وتجارت دزفول بیان کرد: طرح تولید البسه ورزشی نیز با ۱۵ نفر اشتغالزایی و حجم سرمایه گذاری ۱۰۰ میلیارد ریال از سوی مهدی کربلایی نژاد در مجتمع صنعتی جنب زندان دزفول بهره برداری می‌شود.

به گزارش ایرنا انفجار دفتر نخست وزیری در هشتم شهریور سال ۱۳۶۰ و شهادت ۲ یار دیرین امام خمینی (ره) و انقلاب و ۲ اسوه علم و تقوا، شهید محمدعلی رجایی، رئیس جمهور و محمد جواد باهنر، نخست وزیر که نمونه‌ای از دولتمردان مردمی بودند و نیز به منظور آشنایی مردم با فعالیت‌ها و بیان اهداف و برنامه‌های آینده دولت، هفته‌ای به نام هفته دولت نامگذاری شد که از دوم تا هشتم شهریور است.

برچسب‌ها:

شعار سال 1401

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار