جمعه, ۳۱ فروردین , ۱۴۰۳

Friday, 19 April , 2024

  • سه‌شنبه / 15 آگوست 2023 / 16:34
  • سرویس: اخبار ویژه
  • کد خبر: 21680
  • خبرنگار : 104

برگزاری نشست تخصصی تبیین اولویت‌های ۱۲ گانه ایران اسلامی

اهواز- معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی خوزستان از برگزاری نشست تخصصی تبیین اولویت‌های ۱۲ گانه ایرانی اسلامی در مقابل آرمان‌های ۱۷ گانه سند توسعه پایدار ۲۰۳۰ خبر داد.

حجت الاسلام احسان فرد آقایی اظهار کرد: در آستانه اربعین حسینی و در راستای توجه به مباحث تمدنی و نقش بی‌بدیل حرکت عظیم مسلمانان در پیاده روی اربعین، همچنین نقشی که در مواجه تمدنی بین جبهه حق و باطل وجود دارد، با عنایت به ضرورت گفتمان سازی میان نخبگان و اقشار تأثیرگذار در خصوص طراحی و ارائه مدل حکمرانی بر پایه‌ی الگوهای اسلامی ایرانی نشست تخصصی تبیین اولویت‌های ۱۲ گانه ایرانی اسلامی در مقابل آرمان‌های ۱۷ گانه سند توسعه پایدار ۲۰۳۰ با حضور استاد و دانشمند فرهیخته حضرت حجت الاسلام «علی کشوری» دبیر شورای راهبردی الگوی پیشرفت اسلامی برگزار می‌شود.

وی افزود: در این مراسم از مدیران دستگاه‌های فرهنگی مختلف، اقشار مختلف تأثیرگذار و اساتید دعوت شده تا در این نشست تخصصی نسبت به شنیدن آخرین الگوهای پیشرفت و تمدن ایرانی اسلامی به بحث و تبادل نظر پرداخته شود تا در نهایت به ارائه الگوهای عملیاتی در این زمینه برسیم.

معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی خوزستان گفت: این نشست با حضور نخبگان و اقشار تأثیرگذار حوزه‌های مختلف از جمله دانشگاه و حوزه، فردا چهارشنبه رأس ساعت ۸ صبح در تالار امام رضا (ع) شهرک نفت اهواز برگزار خواهد شد.

برچسب‌ها:

شعار سال 1401

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار