سه شنبه, ۴ اردیبهشت , ۱۴۰۳

Tuesday, 23 April , 2024

آمادگی تاکسیرانی اهواز برای خدمت به زائران اربعین در مرز چذابه

مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری اهواز از اعزام تعدادی ون تاکسی به مرز چذابه برای جابجایی زائران اربعین حسینی خبر داد.

امیر صفی‌خانی به تاکید‌های مقام معظم رهبری درخصوص میزبانی شایسته از زائران اباعبدالله الحسین (ع) در اربعین حسینی اشاره کرد و گفت: همگام با همه حوزه‌های شهرداری اهواز و سایر نهاد‌ها و اداره ها، این سازمان در زمینه حمل و نقل و جابه‌جایی زائران نسبت به اعزام ون‌ تاکسی جدید که به تازگی به مجموعه حمل و نقل شهرداری اهواز اضافه شده‌اند، اقدام کرده است.

وی با بیان اینکه شهرداری اهواز ۵۰ دستگاه ون خریداری کرده و تاکنون ۱۱ دستگاه به شهرداری تحویل داده شده است، افزود: در فاز نخست ۶ دستگاه ون به مرز چذابه اعزام شده است و امیدواریم بتوانیم با همه توان از ون‌های تاکسی جدید خریداری شده برای جابه‌جایی زائران استفاده کنیم.

صفی خانی ادامه داد: در تلاش هستیم که به زودی ۳۹ دستگاه ون دیگر را از تهران به مرز چذابه اعزام کنیم تا با همه توان کار جابه‌جایی زائران را انجام دهیم.

مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری اهواز می‌گوید: تاکنون مقرر شده است بخشی از کار جابه‌جایی زائران از شیب عراق تا پایانه چذابه و همچنین تا نقطه حوضچه انسانی انجام شود و اگر تصمیم‌گیری شد جابه‌جایی تا بستان نیز انجام خواهد شد.

وی با بیان اینکه سعی می‌شود خدمات‌دهی به صورت ۲۴ ساعته انجام شود، اضافه کرد: مجموعه شهرداری اهواز در نوک پیکان خدمات‌رسانی در مرز چذابه است و تلاش دارد بهترین خدمات را به زائران ارائه دهد.

برچسب‌ها:

شعار سال 1401

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار