سه شنبه, ۴ اردیبهشت , ۱۴۰۳

Tuesday, 23 April , 2024

کاهش ۹ درصدی مصرف گاز در بخش صنایع خوزستان

رئیس امور اندازه گیری و توزیع گاز شرکت گاز خوزستان از کاهش ۹ درصدی مصرف گاز در بخش صنایع خوزستان در سه ماهه نخست سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبر داد.

علی طیبی گفت: بیش از ۴ میلیارد و ۵۰۰ میلیون متر مکعب گاز طبیعی طی سه ماهه نخست سال جاری در بخش‌های خانگی، صنعتی و تجاری مصرف شده است که نسبت به مدت مشابه در بخش صنعتی کاهش ۹ درصدی و در بخش خانگی و تجاری کاهش ۱۰ درصدی داشته است.

وی با بیان مطلب فوق افزود: نقش اطلاع رسانی در مدیریت مصرف انرژی عامل بسیار مهمی است که این شرکت با برنامه ریزی سالانه و نشست‌های مستمر با مشترکین عمده و جزء و برگزاری دوره‌های آموزشی استفاده ایمن و بهینه از انرژی به خصوص گاز طبیعی از جمله تحقق این مهم بوده است.

علی طیبی با اشاره به اینکه ۷۰ درصد سبد انرژی استان را گاز تشکیل می‌دهد، گفت: میزان مصرف گاز سه ماهه نخست سال جاری استان خوزستان در بخش صنایع ۴ میلیارد و ۴۶۵ میلیون مترمکعب و در بخش خانگی و تجاری ۲۳۱ میلیون و ۷۱۵ هزار مترمکعب بوده است.

رئیس امور اندازه گیری و توزیع گاز شرکت گاز استان خوزستان تصریح کرد: همکاران ما در شرکت گاز خوزستان با آمادگی کامل و به صورت شبانه روزی در تلاشند تا با مدیریت صحیح و بهینه توزیع گاز، امکان بهره مندی پایدار از این نعمت الهی را برای همه مشترکین استان فراهم کنن

برچسب‌ها:

شعار سال 1401

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار