سه شنبه, ۲۸ فروردین , ۱۴۰۳

Tuesday, 16 April , 2024

  • سه‌شنبه / 22 آگوست 2023 / 11:07
  • سرویس: اخبار ویژه
  • کد خبر: 21831
  • خبرنگار : 104

آغاز به کار پویش «اهدای هدایا به کودکان عراقی»

مسئول کمیته رسانه و فضای مجازی ستاد اربعین حسینی خوزستان از آغاز به کار پویش «اهدای هدایا به کودکان عراقی» در این استان خبر داد.

حجت الاسلام و المسلمین میلاد امینی موحد اظهار کرد: پویش توزیع هدایا بین اطفال خادمان زائران حسینی در عراق از برنامه‌های کمیته رسانه و فضای مجازی ستاد اربعین حسینی خوزستان است که به صورت ویژه پیگیر آن هستیم و در فضای مجازی تبلیغات آن را انجام داده‌ایم.

وی افزود: این یک پویش مردمی است که از زائران درخواست داریم هدایای کوچکی با خود همراه داشته باشند و در هر خانه‌ای که در طول مسیر زیارت، ساکن می‌شوند با این هدایا از اطفال آن خانه تقدیر و تکریم کنند.

حجت الاسلام امینی موحد به برپایی دومین سوگواری ملی پایتخت موکب‌ها اشاره و اظهار کرد: در خوزستان به طور ویژه به این موضوع توجه می‌شود؛ سال قبل که اولین دوره سوگواره بود، هنرمندانی از سراسر کشور و حتی از کشور عراق مشارکت داشتند، قطعاً در دومین سوگواره تعداد شرکت کننده ها بیشتر و ملیت‌ها متفاوت‌تر خواهد بود؛ لذا این سوگواره می‌تواند در روایت اتفاقات خوب خوزستان نقش آفرینی کند.

وی بیان کرد: ارتباط دقیق و تنگاتنگ با شبکه‌های ماهواره‌ای عراق مسئله دیگر است که در نظر گرفته شده تا بتوانیم از ظرفیت ارتباط زنده این شبکه‌ها برای انعکاس فعالیت زائران و خادمان مواکب ایرانی و همچنین روایت حضور ایرانی‌ها در حماسه میلیونی روز اربعین استفاده کنیم.

برچسب‌ها:

شعار سال 1401

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار