سه شنبه, ۴ اردیبهشت , ۱۴۰۳

Tuesday, 23 April , 2024

  • یکشنبه / 10 سپتامبر 2023 / 09:49
  • سرویس: اخبار ویژه
  • کد خبر: 21946
  • خبرنگار : 104

فرآیند “غیرحضوری” ثبت‌نام نودانشجویان علوم پزشکی دزفول

معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی دزفول با اشاره به آغاز انتخاب واحد این دانشگاه، از غیرحضوری بودن فرآیند ثبت‌نام دانشجویان جدید خبر داد.

دکتر محمدامین بهمنش ، اظهار کرد: فرآیند ثبت نام از سال گذشته به صورت الکترونیک انجام شد. امسال نیز به محض اعلام نتایج نهایی از سوی سازمان سنجش، تاریخ دقیق ثبت‌نام را مشخص خواهیم کرد و ثبت‌نام به صورت اینترنتی انجام خواهد شد و تنها تحویل مدارک مورد نیاز به صورت حضوری خواهد بود.

وی ادامه داد: ارائه خوابگاه و اسکان نیز در همان روز انجام می‌شود. در مجموع هدف این است که کمترین مراجعه را به صورت حضوری داشته باشیم.

بهمنش افزود: زمان انتخاب واحد دانشجویان از ۱۸ تا ۲۲ شهریور ماه خواهد بود و حذف و اضافه دروس نیز از ۴ تا ۵ مهرماه انجام می‌شود. آغاز کلاس‌ها نیز اول مهرماه است.

وی در خصوص زمان پایان نیم‌سال اول ۱۴۰۳-۱۴۰۲، بیان کرد: با توجه به تاخیر در اعلام نتایج نهایی کنکور، پیش‌بینی می‌شود نیم‌سال اول بازه زمانی طولانی‌تری داشته باشد اما آزمون‌های پایانی نیم‌سال از ۲۳ دی‌ماه تا ۱۱ بهمن‌ماه برگزار می‌شود.

معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی دزفول گفت: در حال حاضر ۱۱ رشته در دانشگاه علوم پزشکی دزفول تدریس می‌شود و برآورد ما این است که با آغاز سال تحصیلی جدید، یک هزار و ۳۰۰ دانشجو داشته باشیم.

برچسب‌ها:

شعار سال 1401

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار