جمعه, ۳۱ فروردین , ۱۴۰۳

Friday, 19 April , 2024

تأیید نهایی ۱۴۵۲ نفر از متقاضیان طرح نهضت ملی مسکن در لالی

رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان لالی از تأیید نهایی یک هزار و ۴۵۲ نفر از متقاضیان طرح نهضت ملی مسکن در لالی خبر داد.

محمد امین بهرامی پیش از ظهر امروز شنبه در گفت‌وگویی رسانه‌ای با اشاره به اقدامات انجام شده برای اجرای طرح نهضت ملی مسکن در شهرستان لالی اظهار کرد: چهار هزار و ۷۸۴ نفر در این شهرستان ثبت نام اولیه را انجام دادند که در این بین یک هزار و ۴۵۱ نفر تأیید نهایی شدند.

وی افزود: در این طرح ۸۹ نفر عضو کمیته امداد، ۹۷ نفر عضو بهزیستی، ۱۰۱ نفر بازنشسته، ۴۷۴ نفر عضو ادارات دولتی و ۶۹۰ نفر فرم (ج) قرمز ثبت نام کردند که در مجموع یک هزار و ۴۵۱ نفر تأیید نهایی شدند.

رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان لالی ادامه داد: در طرح حمایت از خانواده و جوانی جمعیت ۵۴۶ نفر ثبت نام کردند که ۲۶۰ نفر از آن‌ها تأیید نهایی شدند.

وی گفت: اداره راه و شهرسازی شهرستان لالی همسو با سیاست گذاری‌های معاونت املاک و حقوقی اداره‌کل راه و شهرسازی خوزستان برای حراست از اراضی دولتی اقداماتی نظیر رفع تصرفات اراضی ملی، اخذ سند و تبدیل اسناد دفترچه‌ای به تک برگ را در اولویت کاری خود قرار داده است.

بهرامی بیان کرد: اجرای قانون جامع حدنگار موسوم به (کاداستر) گامی مهم برای پیشگیری از وقوع پدیده زمین‌خواری بشمار می‌رود و دسترسی به اطلاعات زمین‌های ملی را آسان می‌کند؛ همچنین تبدیل اسناد مالکیت دفترچه‌ای به سند تک برگ از وقوع جرایم مرتبط با حوزه املاک جلوگیری کرده و سد راه سودجویان حوزه اراضی می‌شود.

رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان لالی تاکید کرد: به مردم توصیه می‌شود قبل از هرگونه خرید و فروش اراضی و تغییر کاربری آن‌ها حتماً استعلام‌های لازم را از ادارات و دستگاه‌های مربوطه اخذ کنند.

برچسب‌ها:

شعار سال 1401

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار