سه شنبه, ۴ اردیبهشت , ۱۴۰۳

Tuesday, 23 April , 2024

برگزاری نمایشگاه بزرگ و تخصصی ورزش با هدف شناسایی ظرفیت ها

مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان با اشاره به برگزاری نمایشگاه بزرگ و تخصصی تربیت بدنی و ورزش گفت: حمایت از تولیدکنندگان داخلی و شناسایی ظرفیت ها در حوزه ورزش از اهداف این جشنواره است.

حمید بنی تمیم صبح امروز دوشنبه در گفت و گویی رسانه‌ای اظهار کرد: نمایشگاه بزرگ و تخصصی تربیت بدنی و ورزش به همت اداره کل ورزش و جوانان خوزستان با عنوان جشنواره “عزت و پیشرفت” به مناسبت هفته تربیت بدنی در اهواز برپا خواهد شد.

وی افزود: این نمایشگاه با حضور شرکت‌های دانش بنیان، تخصصی و عمرانی در حوزه ورزش، شرکت‌های تولیدی ورزش، هیأت‌های ورزشی، باشگاه‌های خصوصی و دولتی و کلیه کسب و کارهای فعال در حوزه ورزش از ۲۴ تا ۲۶ مهرماه در محل دائمی نمایشگاه بین المللی اهواز برگزار خواهد شد.

مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان گفت: دستاوردها، خدمات نوین و کیفیت خدمات باشگاه‌های ورزشی، تولید محصولات ایده محور، خلاقانه و دانش بنیان ورزشی، تولید محصولات، دستگاه و سخت افزار ورزشی، شرکت‌های عمرانی تخصصی در حوزه ورزش، دستاوردهای هیأت‌های ورزشی، تولیدات رسانه‌ای حوزه ورزش، کسب و کارهای ورزشی از محورهای برگزاری این جشنواره است.

بنی تمیم با اشاره به شعار سال “مهار تورم، رشد تولید ” بیان کرد: معرفی برندهای ایرانی، حمایت از تولیدکنندگان داخلی و شناسایی ظرفیت‌ها در حوزه ورزش از دیگر اهداف برگزاری این جشنواره است.

وی با بیان اینکه بسیاری از تولید کنندگان داخلی حوزه ورزش محصولات بسیار باکیفیتی عرضه می‌کنند، تصریح کرد: برگزاری این نمایشگاه‌ها سبب می‌شود تا مردم نسبت به تولیدات داخلی بیشتر آگاه می‌شوند که این امر منجر به خرید کالای ایرانی و رشد تولید داخلی خواهد شد.

مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان ادامه داد: همچنین با توجه به اینکه استان خوزستان یک استان مرزی است با شناسایی و معرفی این ظرفیت‌ها می‌توان بستری فراهم کرد تا تولید کنندگان محصولات خود را در بازارهای خارجی و بین المللی عرضه کنند.

بنی تمیم گفت: در این نمایشگاه از برترین‌های تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرین ورزش و جوانان و فعالین اقتصاد ورزش تجلیل خواهد شد.

برچسب‌ها:

شعار سال 1401

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار