جمعه, ۳۱ فروردین , ۱۴۰۳

Friday, 19 April , 2024

  • سه‌شنبه / 10 اکتبر 2023 / 14:52
  • سرویس: اخبار ویژه
  • کد خبر: 22487
  • خبرنگار : 104

تاکید امام جمعه اهواز بر گره گشایی از مشکلات مردم

امام جمعه اهواز بر گره گشایی از مشکلات مردم با اجرای مسئولیت های اجتماعی تاکید کرد.

حجت الاسلام والمسلمین موسوی فرد امام جمعه اهواز در جمع فرماندهان کلانتری‌های اهواز و فرماندهان حوزه‌های مقاومت ناحیه مقاومت بسیج امام علی (ع) اظهار داشت: در مسئولیت اجتماعی تکلیف همه ما این است که بتوانیم گره‌ای از گره‌های مردم را باز کنیم و لذا بعداز عبادت خداوند متعال هیچ عبادتی به اندازه این کار نیست.

امام جمعه اهواز افزود: در روایت داریم اگر انسان گره از کار کسی بردارد، ثواب چند حج دارد، البته گره‌گشایی و ثواب آن به اندازه آن گره بستگی ندارد، در عالم آخرت باید پاسخگو باشیم در هر مسئولیتی قرار داریم به‌دنبال گره گشایی باشیم.

حجت الاسلام والمسلمین موسوی فرد، با قدردانی از خدمات نیروی انتظامی و سپاه پاسداران، اظهار کرد: هنگامی که مجموعه دستگاه‌ها و بخش‌ها در کنار یکدیگر قرار گرفتند می‌توان گره‌های بزرگ را باز کنند، فرقی نمی‌کند در کدام عرصه و نقطه قرار داریم بلکه باید دغدغه و مشکلات مردم را حل کنیم.

امام جمعه اهواز، با اشاره به مسأله ایجاد پل شناور عنافچه تا تکمیل پل اصلی و ثابت، بیان کرد: این مسأله را از دفتر رهبر معظم انقلاب، وزیر کشور، فرمانده نیروی زمینی ارتش پیگیری کرده‌ام و قول‌هایی در خصوص رفع این مسأله داده‌اند.

حجت الاسلام والمسلمین موسوی‌فرد با بیان اینکه امنیت پایداری که در کشور وجود دارد مدیون زحمات نیروی انتظامی و سپاه پاسداران است، خاطرنشان کرد: تعامل بین این دو مجموعه باید بیشتر باشد.

امام جمعه اهواز تصریح کرد: چه می‌شود که آمریکا با تمام قدرت به صحنه آمده تا حجاب را بردارد، از بی‌حجابی زنان چه کسی خوشحال می‌شود؟ هر کجا استکبار خواسته اهداف خود را دنبال کند، در ابتدا تلاش کرده تا بنیاد خانواده را از بین ببرد و در گام نخست زن را به میدان آورده، بنابراین در هر کجا که هستیم با یک تذکر پای کار مسأله بی‌حجابی و امر به معروف و نهی از منکر بیایم.

نشست تعامل و تقدیر فرماندهان کلانتری‌های اهواز و فرماندهان حوزه‌های مقاومت ناحیه مقاومت بسیج امام علی (ع) اهواز  با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین موسوی فرد امام جمعه اهواز برگزار شد.

برچسب‌ها:

شعار سال 1401

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار