جمعه, ۳۱ فروردین , ۱۴۰۳

Friday, 19 April , 2024

  • چهارشنبه / 11 اکتبر 2023 / 10:19
  • سرویس: اخبار ویژه
  • کد خبر: 22508
  • خبرنگار : 104

آغاز ثبت‌نام الکترونیکی دانشگاه علوم پزشکی اهواز از امروز/تسهیل فرآیند ثبت‌نام نودانشجویان

مدیر امور آموزشی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز با اشاره به تسهیل فرآیند ثبت‌نام نودانشجویان، از آغاز ثبت‌نام اینترنتی دانشجویان جدید از روز چهارشنبه ۱۹ مهرماه خبر داد.

دکتر جواد زارعی ، اظهار کرد: ثبت‌نام اینترنتی دانشجویان جدید از امروز چهارشنبه (۱۹ مهرماه) از ساعت ۱۱صبح آغاز می‌شود و تا ساعت ۲۴ شنبه (۲۲ مهرماه) ادامه خواهد داشت. برای سهولت دسترسی و رفاه حال دانشجویان، سامانه به صورت‌ ۲۴ ساعته فعال است این در حالی است که در گذشته دانشجویان تنها تا ساعات مشخصی می‌توانستند وارد سامانه شوند.

وی ادامه داد: بازه ثبت‌نام پنج روزه است و راهنمای ثبت نام نیز بارگذاری شده است. آغاز کلاس درس دانشجویان جدید نیز از روز دوشنبه اول آبان‌ماه در نظر گرفته شده است.

مدیر امور آموزشی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز گفت: با توجه به تجارب سال‌های گذشته، زمان تحویل حضوری مدارک از اول تا هفتم آبان‌ماه یعنی همزمان با آغاز کلاس‌ها در نظر گرفته شده است و در این مدت دانشجویان مدارک مورد نیاز را به اداره آموزش دانشکده محل تحصیل خود ارائه می‌دهند. تحویل مدارک نیز کار ساده‌ای است و با توجه به اینکه تمام فرآیند ثبت‌نام از جمله رزرو خوابگاه الکترونیکی است، انتخاب واحد توسط آموزش دانشکده انجام می‌شود.

زارعی عنوان کرد: هدف از تسهیل فرآیند ثبت‌نام در دانشگاه این است که تنها دغدغه دانشجو، رفتن به سرکلاس باشد.

برچسب‌ها:

شعار سال 1401

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار