سه شنبه, ۴ اردیبهشت , ۱۴۰۳

Tuesday, 23 April , 2024

پیش‌بینی افزایش مصرف گاز مایع در خوزستان/ متقاضیان در “سدف” ثبت‌نام کنند

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه اهواز با اشاره به پیش بینی افزایش مصرف گاز مایع در خوزستان با توجه به کاهش دما گفت: خانوارهای متقاضی کپسول گاز مایع در سامانه “سدف” ثبت ‌نام کنند.

عبدالکریم محمدی ، اظهار کرد: با توجه به اینکه در حال وارد شدن به فصول سرد سال هستیم، پیش بینی می‌کنیم که مصرف گاز مایع در استان افزایش یابد.

وی با بیان اینکه در حال حاضر مصرف گاز مایع در منطقه اهواز بیش از ۴ هزار تن در ماه است، افزود: پیش بینی می‌کنیم در ماه آینده با توجه به فرا رسیدن فصل سرما و ورود عشایر به خوزستان میزان مصرف گاز مایع به ۵ هزار تن افزایش یابد.

مدیر شرکت ملی پخش فراورده‌های نفتی منطقه اهواز با بیان اینکه خانوارهای متقاضی کپسول گاز مایع در سامانه “سدف” ثبت ‌نام کنند، گفت: نرخ مصوب هر کپسول گاز ۱۱ کیلویی برای مصرف کننده ۲۷ هزار و ۹۰۰ تومان است.

محمدی عنوان کرد: با توجه به سهمیه مشخص شده برای مصرف کنندگان از جمله خانوارهای بدون گاز طبیعی، به منظور پخت و پز ۴ کپسول در ماه برای هر خانوار در نظر گرفته شده است.

وی ادامه داد: خوشبختانه هیچ کمبود و محدودیتی در بحث گاز مایع و کپسول‌های گاز نداریم.

مدیر شرکت ملی پخش فراورده‌های نفتی منطقه اهواز خاطرنشان کرد: عمده مصرف گاز مایع در استان مربوط به بخش های خودرویی، صنایع، عشایر و خانوارهای ساکن در مناطق گازرسانی‌نشده است.

برچسب‌ها:

شعار سال 1401

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار