سه شنبه, ۴ اردیبهشت , ۱۴۰۳

Tuesday, 23 April , 2024

  • چهارشنبه / 18 اکتبر 2023 / 11:19
  • سرویس: اخبار ویژه
  • کد خبر: 22660
  • خبرنگار : 104

ندای مظلومان گریبان‌گیر استکبار و ظالمان خواهد شد

فرمانده سپاه ولی عصر (عج) خوزستان : آن طور که خدا وعده داده است ندای مظلومان همواره گریبان‌گیر استکبار و ظالمان خواهد شد .

فرمانده سپاه حضرت ولیعصر (عج) خوزستان با اشاره به حوادث فلسطین و عملیات طوفان الاقصی، گفت: حوادثی که امروز در منطقه رخ داده است، ندای مظلومیت ملتی است که سال‌ها زیر بدترین و سخت‌ترین فشار‌ها و جنایت‌ها مقاومت می‌کند و در بدترین تحریم‌ها به سر می‌برد.

سردار حسن شاهوارپور افزود : همواره دشمنان ما در تلاش هستند با اعمال قدرت، زور و فشار در حوزه‌های مختلف اعم از حوزه سخت نظامی و نرم، کاری کنند تا مردمی که از نگاه آن‌ها درجه دوم و سوم یا جهان سومی هستند، همچنان در فقر بمانند و گرفتار شوند و آن‌ها همچنان در راستای تامین منافع خود، مسیر پلید و کثیف استکباری را ادامه دهند.

وی افزود: حوادثی که امروز در منطقه رخ داده است، ندای مظلومیت ملتی است که سال‌ها زیر بدترین و سخت‌ترین فشار‌ها و جنایت‌ها مقاومت می‌کند و در بدترین تحریم‌ها به سر می‌برد. در واقع سال‌ها است یک ملت ۴- ۵ میلیون نفری در زندان بزرگی به نام غزه زندگی می‌کند. دیوار‌های بلند از زیر زمین تا ارتفاع ۲۰ متری همچنان این مردم را تحت فشار قرار می‌دهد تا آن‌ها را له کنند.

فرمانده سپاه حضرت ولیعصر (عج) خوزستان گفت: یکی از انسان‌های پلید این صحنه که به درک واصل شد، آریل شارون از بنیانگذاران رژیم جعلی صهیونیست است.

وی دو طرح را برای فشار بر فلسطینی‌ها تصویب کرد که یکی از این طرح‌ها این بود که اطراف فلسطینی‌ها دیوار کشیده شود و آن‌ها را در یک زندان بزرگ قرار دهند تا از کمترین امکانات و حتی آب و برق محروم شوند. دومین طرح این بود که لایه شهرک‌های جعلی به عنوان حائل بین آن‌ها و فلسطینی‌ها ایجاد شود تا اگر بخواهند از دیوار عبور کنند به لایه شهرک‌ها برخورد کنند. این کار‌ها انجام شدند و توسعه شهرک‌ها در حال انجام است. یهودی‌هایی هم از سراسر دنیا با این رژیم هماهنگ بودند.

وی بیان کرد: آن‌ها از این غافل بودند که آن طور که خدا وعده داده است ندای مظلومان همواره گریبان‌گیر استکبار و ظالمان خواهد شد و وعده الهی این است که حتما مستضعفان بر مستکبران و ظالمان پیروز خواهند شد.

شاهوارپور گفت: امیدواریم این نوید به زودی محقق شود. ندای مظلومیت فلسطین در همه عالم فراگیر شده است و همه مقاومت آن‌ها را شنیدند و دیدند و امیدواریم به حق و حقوق خود برسند. اگر ایران اسلامی از آن‌ها دفاع می‌کند، بر اساس باور‌ها است. در باور‌های دینی ما آمده است که از مظلومان و مستضعفان با اولویت پشتیبانی معنوی، دفاع کنیم. خود ما هم جزو مظلومان هستیم و دشمنان همچنان علیه ما توطئه می‌کنند.

برچسب‌ها:

شعار سال 1401

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار